wellness

Náš pobyt v kúpeľnom mestečku Luhačovice

V dnešnej dobe plnej stresu, prepracovanosti a nedostatku oddychu nie je nič dôležitejšie, ako sa dôkladne starať o svoje zdravie. Je vedecky dokázané, že množstvo ochorení vzniká práve kvôli stresu. Dlhodobý stres výrazne oslabuje imunitu a môže byť jedným z dôvodov mnohých ochorení. O čom sa však hovorí menej je dopad stresu a nedostatku času na medziľudské vzťahy. Hlavne v partnerskom živote sa stáva, že sa páry kvôli nedostatku času a množstvu stresu v živote odcudzia.

Ubytovanie v Hoteli

Práve kvôli týmto faktom je dôležité dopriať si aspoň niekoľko dní oddychu ročne. Jedným z najlepších foriem oddychu je návšteva wellnessu, kde sa môže človek uvoľniť a zabudnúť na všedné problémy. Hotel Augustián, nazývaný tiež Augustínsky dom, ponúka množstvo kvalitných služieb. To však i množstvo iných hotelov a kúpeľov, tak čím je Augustínsky dom tak výnimočný, že si neustále získava srdcia návštevníkov?

augustinian

Hotel Augustián je situovaný na juhovýchode Moravy, len 16 km od Zlína, v malom kúpeľnom mestečku zvanom Luhačovice. Toto mesto je už po stáročia známe liečivými prameňmi. Augustínsky dom však nie je len miestom, kde môžete navštíviť pár vírivých bazénov a masáží. Okrem toho, že je obklopený panenskou prírodou, zamestnanci hotela ponúkajú skutočne profesionálne služby. Hosťom sú k dispozícií prakticky neustále, vždy ochotní odporučiť výlet alebo jednu z mnohých služieb.

Relax ako z rozprávky

Tento pobyt vám ponúka relaxačné kúry od výmyslu sveta, to však nie je všetko. Počas doby, ktorú strávite na tomto mieste budete mať pocit, že ste v skutočne inom svete. Vaše problémy zostanú doma a vy si môžete vychutnať relax, na ktorý tak rýchlo nezabudnete. A čo môže byť lepšie, ako si pobyt užiť s milovaným partnerom?

oddych

Jedným z dôvodov, ktoré lákajú ľudí do hotelu Augustián, sú práve romantické pobyty wellness pre dvoch. Už pri vstupe sa budete cítiť, akoby ste vchádzali do zámku. Pri vstupe vás bude čakať sekt na privítanie, bohatá ponuka jedál a taktiež možnosť, vybrať si z izieb podľa vlastného vkusu. Najlepším spôsobom, ako si naozaj oddýchnuť je dlhodobejší pobyt. Nudiť sa určite nebudete, Augustínsky dom ponúka rôzne formy relaxu, no obklopuje ho aj nádherná príroda, ktorá je ako stvorená na romantické prechádzky. Cez deň si môžete vychutnať prechádzky v prírode, ktorá si človeka podmaní v každom ročnom období. O noci snáď netreba ani hovoriť, veď čo je romantickejšie ako prechádzka pod hviezdnou oblohou?

Pridaj komentár