Vylepšite svoju kúpeľňu a kuchyňu!

Niekedy sa stretneme s tým, že musíme vybrať pomerne dôležitú súčasť pre našu domácnosť – novú sprchu. Tá je dôležitá ako z hygienického, tak v podstate aj z komfortného hľadiska. Nehovoriac o tom, že ide o investíciu do súčasti, ktorú pravdepodobne budeme využívať každý deň či dokonca niekoľkokrát za deň. Osviežujúca sprcha padne vhod vždy – keď sa zobudíme, po práci, aj pred spánkom. Ale napriek tomu tu vzniká otázka, čo si vyberieme?

To rozhodnutie nemusí byť také ľahké, ako by sa mohlo zdať. Inak a s prísnejším pohľadom totiž budeme uvažovať, keď budeme medzi touto otázkou postavení osobne. Všeobecná a pritom základná otázka znie- uprednostníme klasickú vaňu alebo moderný sprchový kút?

Stále viac ľudí sa rozhoduje pre praktický sprchový kút. Tu sa ale potom pod luxus sprchovania podpisujú konkrétne časti, ktoré sem vyberieme. Hlavne batérie a sprchové hlavice. Kúpiť sa dajú tiež zhotovené sprchové sety.

So sprchovými setmi zabijete niekoľko múch jednou ranou. Je to kompletné riešenie pozostávajúce z batérie, sprchového stĺpika a ručnej alebo hlavovej sprchy.

A keď sme sa zamerali na praktické súčasti pre domácnosť, môžeme nahliadnuť takisto do kuchyne. A konkrétne na kuchynský drez, vedľa ktorého sa dajú nainštalovať šikovné drezové batérie. Povedzme si o ich výhodách niečo viac.

Drezová batéria do kuchyne prináša funkčné vlastnosti – je zdrojom dodávky vody. Umožňuje nám v kuchyni vykonávať všetko podstatné – nabrať vodu na varenie, umývať potraviny (hlavne zeleninu a ovocie) a takisto tu pravidelne umývať po sebe (či aj po ostatných) riad.

Ide o doplnky, s ktorých výberom sa takisto môžete pohrať a vyberať z rôznych prevedení či dokonca odlišných farieb. Aby sa konkrétna drezová batéria najlepšie prispôsobila vám a štýlu vašej kuchyne.

V stručnosti poznáme modely stojace alebo nástenné. Teda odlišujú sa najmä tým, akým spôsobom a v akej polohe sú namontované.

Pridaj komentár