Vtipný darček pre najlepšieho kamaráta

S najlepšími kamarátmi a kamarátkami nás spája veľa spoločného. Okrem nezabudnuteľných momentov, príjemných aj menej príjemných období je to aj zmysel pre humor. Ak sa teda blíži nejaký sviatok, alebo chcete niekoho len tak potešiť, skúste niečo vtipné a originálne.

Veselý doplnok do bytu

Podarilo sa vám zvečniť moment, ktorý všetkých baví aj keď hlavná z hviezd, váš kamarát, naňho nie je práve pyšný? Výborne! Veselá fotka sa bude vynímať na stene ako fotoobraz aj niekoľko rokov. Pokiaľ máte rovnaký zmysel pre humor takýto darček určite neurazí, ale skôr naopak, poteší a pobaví. Sú predsa chvíle na ktoré sa ťažko zabúda, ale aj tak je dobré mať ich v hmatateľnej podobe.

Ak sa vám obraz z fotky nezdá, milým bytovým doplnkom je vankúš s potlačou. Vankúš nemusí byť len klasický štvorcový, keď sa vám to hodí zvoliť môžete aj srdiečko. Na vankúš sa dá vytlačiť nie len fotka, ale aj nápis, kresba a podobne. Určite dostanete nápad, čo by vášho najlepšieho kamaráta pobavilo vždy, keď mu na vankúšik padne zrak.

Vtipné tričko

Tričká s vtipnými nápismi a obrázkami sú síce veľmi obľúbený darček, ale majú aj svoje úskalia. Ľahko sa môže stať, že sa vám žiadne už vyrobené tričko svojim nápisom nevystihne dotyčnú osobu, alebo vás nič neosloví. V takom prípade je tričko s vlastným nápisom jednoznačnou voľbou. Potlač sa dá spraviť nie len na prednú časť, ale aj na chrbát. Tričko môže potešiť pánov, dámy a dokonca aj deti. Darček tak môže dostať aj celá veselá rodinka, aby bolo každému jasné, že k sebe patria. Okrem nápisov môže byť samozrejme na tričku aj fotka alebo váš vlastný kreatívny výtvor. Hlavné je, aby bol oslávenec usmiaty a veselý aj vďaka vám a vášmu darčeku.

Pridaj komentár