Učarovali mi hodinky Sector

Spoločnosť Sector Group bola založená v roku 1973. Ide o taliansku značku, ktorá je na trhu už viac ako 40 rokov. Vyrábajú hodinky pre ženy i mužov, ktorí majú radi extrémne športy a práve to si vyžaduje väčšiu odolnosť voči náročným podmienkam. Vo svete má značka skvelé meno, ktoré si vybudovala najmä v osemdesiatych rokoch. Značka je vo svete uznávaná najmä vďaka kvalite, dizajnu a jedinečnej filozofií. Spájajú v sebe taliansky dizajn a švajčiarske skúsenosti.

Spoločnosť dala v rámci projektu No Limits dokopy dvadsať profesionálnych vyznávačov adrenalínu. Tí mali za úlohu hodinky nosiť a poslať spoločnosti spätnú väzbu. Hodinky Sector sú konštruované z veľmi kvalitných materiálov ako je oceľ a húževnatý titán. Tieto materiály zabezpečujú väčšiu odolnosť hodiniek voči zlým podmienkam a sú odolné aj voči vode.

sector hodinky

Aj v súčasnej dobe hodinky podporujú športovcov a ich snahu byť nezničiteľnými. Sú určené aj pre tých, ktorí sa snažia dosiahnuť limit vlastných schopností. Testovanie hodiniek dvadsiatimi adrenalínovými nadšencami preverilo odolnosť hodiniek voči všetkým zlým podmienkam. Vyskúšali si mrazy, horúčavy, veľké hĺbky či tlak.

Cenovo sa hodinky pohybujú v rôznych cenových reláciách. Najlacnejšie môžete dostať už za približne 50 eur, tie najdrahšie stoja približne 500. Ich dizajn je jednoduchý a práve v tom je jeho kúzlo. Ciferníky hodiniek nie sú zbytočne prezdobené, sú veľmi dobrým spojením elegancie a športového výzoru. Zakladá si najmä na spoľahlivosti a odolnosti. Práve vďaka tomu si získali obľúbenosť u športovcov a športových nadšencov.

(Hodinky boli zapožičané vďaka spolupráci so spoločnosťou: www.eprofi.sk)

Pridaj komentár