Potrebujete sedačku?

Potrebujete sedačku do vášho bytu, domu alebo kancelárie? Máme dobrý tip, kde robia super sedačky na mieru.

Sedacie súpravy ušité na mieru

Spoločnosť pochádzajúca z Rovinky s menom Sedačkový dizajn robí sedacie súpravy, sedačky a taktiež aj kreslá. Ich výrobky sa vyznačujú vysokou kvalitou a mierou komfortu.

Vyrobené na Slovensku

V prípade, ak by ste si dali vyrobiť sedačku vo firme Sedačkový dizajn, podporili by ste tým aj náš domáci trh. Všetky sedačky sú totižto vyrobené u nás doma a preto môžeme hrdo prehlásiť, že sa jedná o slovenské sedačky.

Rohové sedačky

V širokej ponuke sedačiek a sedacích súprav môžete nájsť nielen klasické sedačky, ale aj rohové sedačky a dokonca aj kožené. Takéto sedačky sa hodia do akéhokoľvek priestoru.

Prečo si vybrať spoločnosť Sedačkový dizajn?

Ak hľadáte odpoveď na otázku prečo si vyrobiť svoju sedačku práve tu, máme pre vás pár príkladov. Sedačkový dizajn spolupracuje s profesionálnymi architektmi a dizajnérmi pri výrobe vašej sedačky. To zaručuje, že vaša sedačka bude vždy moderná, krásna a užitočná.

V prípade ak je materiál na vašu sedačku na sklade, tak s výrobou sa začne takmer okamžite čo zaručuje, že vaša sedačka bude vyrobená naozaj rýchlo. Taktiež ju vám aj rýchlo a bezpečne dovezú. Ak nedisponujete dostatočným množstvom finačných prostriedkov, využiť môžete kúpu sedacích súprav na splátky. Pri kúpe môžete využiť aj 30% zľavu. Stačí, keď sa ich spýtate.

Za firmu hovoria ale nie len naše slová, ale aj stovky pozitívnych recenzií od našich spokojných zákazníkov, ktoré môžete nájsť na sociálnych sieťach ako je Facebook alebo napríklad aj na Google. Dajte si vyrobiť sedačky na mieru vo firme Sedačkový dizajn už dnes a neoľutujete!

Pridaj komentár