Organizovaná párty pre firemný event

Organizujete párty alebo event pre dobrú partiu ľudí, alebo ste šéf, ktorý chce potešiť svojich zamestnancov, alebo obchodných partnerov?  Chcete, aby sa o tejto akcii hovorilo čo najdlhšie ? Určite nechcete. aby Vaši hostia prišli len zo slušnosti pozrieť a po pár chvíľach odišli. Organizujete firemný večierok a myslíte si, že máte všetko nachystané? Pripravili ste krásnu výzdobu, naaranžovali ste stoly, zabezpečili ste obsluhu, bude sa podávať kvalitné a chutné jedlo, ku ktorému patrí aj dobrý a kvalitný alkohol. A práve tu je ten moment, kedy párty môžete pozdvihnúť na vyššiu úroveň.

Najväčšie obavy pri organizovaní párty sú vždy, či sa ľudia budú dobre zabávať. Dá sa tomu predísť a dopomôcť, aby vaša party bola nezabudnuteľná. Každý zamestnanec alebo obchodný parter sa viac odviaže, ak ho dokáže osviežiť zaujímavý drink. Veď nie nadarmo sa hovorí „Najvyhľadávanejší atrament pre podpisy priateľských zmlúv medzi ľuďmi býva väčšinou alkohol.“

Riešenie je barový catering

Ale aj vy ako hostiteľ sa chcete zabaviť, pripiť si s priateľmi, zamestnancami alebo obchodnými partnermi a nechcete neustále dávať pozor, či má každý svoj obľúbený drink. Existuje na to riešenie. Riešenie, ktoré vašu firemnú akciu posunie k dokonalosti – kvalitný barový catering.

Slovo catering sa väčšinou spája so stravovacími službami, ale nezabúdajte na to, že vaši hostia nebudú jesť celý večer a viac ako hladní budú smädní. Doprajte im kvalitu a zmenu. Vyhnite sa klasickej oslave, kde sa podáva len pivo a víno, ale vďaka mobilnému baru, nie, že môžete, ale budete hostiteľ, ktorého párty mala vysokú úroveň. Vďaka mobilnému baru budú aj debaty jednoduchšie a s pohárom kvalitného drinku v ruke aj zaujímavejšie.

Profesionál to zvládne raz dva

Doprajte svojim hosťom len to najlepšie. Koktaily, ktoré ich pohladia nie len na jazyku ale aj duši, pretože aj príprava týchto drinkov, je robená s vášňou a citom. To, aby sa ľudia na evente cítili dobre je najdôležitejšie. Mobilný bar, kde si hostia môžu vybrať ich obľúbenú klasiku, alebo vyskúšať drink, možno o ktorom nikdy v živote nepočuli. Doprajte im vyskúšať nápoje rôznych farieb, vôní a chutí. Pre niektorých ľudí, je ťažké vyjsť zo svojho pohodlia a vyskúšať niečo nové, nepoznané, a práve vďaka mobilnému baru majú možnosť zažiť malé dobrodružstvo a vyskúšať nepoznané.

Jednou z najväčších výhod, prečo zabezpečiť kvalitný barový catering a mobilný bar je – VY budete mať na svojej akcii o starosť menej a viete, že ponúkate kvalitu. Odbúrajte stres, príďte na iné myšlienky. Hostia sa budú zabávať dlho do noci a spomínať práve na túto akciu, kde bol mobilný bar.

Pridaj komentár