O mne

mojaSom obyčajné dievča, alebo už vlastne žena :). Niekedy keď vidím tie vrásky v zrkadle , tak si hovorím kde je tá 20 -ročná baba. Ten vek už je na mne skrátka poznať. Je mi 32 rokov , mám manžela a 4 ročného syna . A aj tehotenstvo je na mňa poznať smile Mám rada svoju rodinu, ticho, prírodu, zvieratá, spánok . Rada si pustím dobrý film, rada len tak leňoším, rada blbnem so synom, milujem jeho smiech.

Rada pečiem , čítam recepty . Varenie až tak nemusím, ale je to nutnosť . Rada nakupujem, väčšinou ale kúpim niečo malému než sebe . Taktiež rada čítam knihy, venujem sa turistike a sporadicky zabehnem aj do divadla, čomu sa sama divím mám rada drámy. Internetu sa venujem už pár rokov a okrem tejto stránky (korela.sk) som spravila aj malý blog na wz.cz. Kvalita ale bola pochybná a tak som sa rozhodla skúsiť to na svojej vlastnej doméne.

Najviac zo všetkého (okrem mojích blízkych) mám rada kone. Je to moje hobby môj život a moja priepustka k odreagovavniu. Kiež by všetci ľudia na svete boli ako kone, klud ich očí a rozvážna a priateľská povaha je to čo možno každému chýba