Muž a žena – dva rozdielne svety

Muži sú z Marsu a ženy z Venuše, potvrdzuje sa nám to každý deň. Často muž nerozumie žene a žena zas nad mužom iba neveriacky krúti hlavou. Asi to nikdy inak nebude a v podstate je to takto dobré, v opačnom prípade by sme spolu s veľkou pravdepodobnosťou nedokázali vydržať a prežiť život. Toto rozdielne ponímanie sveta sa však odzrkadľuje aj v tom, čo nás poteší a čo zas nie. Aj preto je v mnohých prípadoch kúpa darčeka pre opačné pohlavie náročnou úlohou.

Ako zapôsobiť na muža?

Nájsť adekvátny darček pre muža nie je práve najjednoduchšie. Ak patrí do skupiny mužov, ktorí majú svoj obľúbený koníček, športujú, venujú sa rybolovu či umeleckej činnosti, potom máte svojim spôsobom vyhraté. Horšia situácia nastáva v prípade ak hľadáte darček pre muža, ktorého je ťažké kamsi zaradiť. Zbytočne vyhadzovať peniaze za niečo, čo nevyužije je nerozumné. Ak nejde o muža, ktorý by vám bol naozaj blízky, potom je tiež rizikom kúpa voňavky, kozmetiky, knihy. Na čo sa teda zamerať, aby váš darček zožal úspech?

Vynikajúcim riešením sú vtipné darčeky, ktoré nielen potešia, ale aj pobavia. Na e-shope spoločnosti Dedoles nájdete darček pre muža šmahom ruky. Nájdete tam veselé ponožky, trenky, boxerky, tričká alebo mikiny, nohavice či šortky. Materiály, z ktorých sú produkty vyrábané sú vysoko kvalitné a veľmi dobre sa nosia. Vďaka nim budú rána o čosi vtipnejšie, radostnejšie a veselšie. Všetko, čo ponúkajú je originálne, farebné a najmä veselé. Každá veselá ponožka je iná, no spoločne tvoria dokonalý pár, ktorý dáva zmysel. Spomedzi tričiek si rovnako vyberie milovník prírody, ako aj milovník Harryho Pottera či metalista. Okrem toho môžete zvoliť tiež darček pre muža v podobe peňaženky, ruksaku, čiapky, šiltovky či šatky.

Darček pre ženu so štipkou humoru

Žena je predsa len nežnejšie stvorenie a aj kúpa darčeka môže byť o čosi jednoduchšia. Samozrejme, držte sa na uzde a nepúšťajte sa do kúpy voňavky, kozmetiky či oblečenia. Platí rovnaké pravidlo ako v prípade mužov. Ak si nie ste skutočne blízki, zbytočne neriskujte. Aj keď je to možno nezvyčajný darček pre ženu, veselé ponožky od Dedoles určite nebudú krokom vedľa. Najmä v prípade, ak sa vaša kamarátka či mama dokážu úprimne pobaviť a užívať si každý deň s úsmevom na tvári.

Ďalšou možnosťou sú veselé nohavičky, tie však zvoľte ako darček pre ženu len v prípade, že ste si istá, že to od vás príjme pozitívne. Sú ženy, ktoré sa takémuto darčeku potešia rovnako od partnera ako od kolegyne z práce. A potom je tu skupinka žien, ktoré to vnímajú ako intímnu záležitosť a môže im to byť nepríjemné. Pravdou však je, že ide o skutočne zábavné spodné prádlo, a preto sa aj jeho odovzdanie ponesie v rovnakom duchu. Hneď bude o zábavu postarané! Ako inšpiráciu na darček pre ženu vám Dedoles ponúka aj veselé pančuchy, vďaka ktorým bude môcť každá žena prejaviť svoju vlastnú originalitu, svoje vlastné ja.

Ak ste na konci so silami a čas sa vám kráti, neváhajte, dajte šancu humoru! Darčeky môžu byť aj zábavné!

Pridaj komentár