Existuje niečo, čo neriešiš a pritom to má štýl

Ja, ty, ty .. a áno .. aj tie. Každý deň vytiahneš z vrecka a skontroluješ svoj mobil viac ako 100 krát. Dávaš ho na stôl v škole, pri jedle, kaviarni aj kamarátov. Napadlo ťa niekedy prezliekať svoj mobil podľa tvojej nálady a oblečenia? Poradíme ako na to.

Farba je základ. Alebo …?

Jasne, prvé čo nás dievčatá napadne je farba. Zladiť farbu krytu na mobil s oblečením. A je to. Súhlasím, išlo by to tak. Ale možno sa pokúsme vniesť do toho aspoň trošku funkčnosti (aspoň trošku – aj keď ako vravela mama „pre krásu sa musí trpieť“). Ktorý obal pristane? Recenzia typu – materiál, spracovanie bla .. bla .. nechajme do nejakého extra „super Trouper“ technického magazínu. Nám ide o to, ako bude mobil v obale vyzerať. A hlavne: ako bude vyzerať naša selfie (obal je hold v prípade fotky v zrkadle vidieť). A ako som už povedala. Nejde len o farbu. Na trhu existuje typ puzdra, ktorému sa hovorí „Knižkový obal“. Hovorí sa mu tak preto, že skutočne pripomína knižku. Premýšľala som nad tým, prečo sa pri mojich zahraničných cestách (najmä do Ázie) stretávam u ľudí len so silikónovými obalmi a prečo v SR majú veľkú popularitu knižkové puzdrá. Viete na čo som prišla?

Knižka: základ tajomstva

Knižkové puzdro v sebe totiž skrýva jednu super vec. A tou je absolútny režim inkognito. A na to sme asi v Slovenskej republike špecialisti. Proste keď máte mobil v „knižke“ nie je vidieť ani kto píše. Ani kto volá. Nič. Ďalší dôvod, prečo napríklad ja volím niekedy knižkové puzdro je, že vyzerá elegantne. Skoro ako peňaženka. A keď si v lete vyjdem v šatôčkach, existujú aj knižkové puzdrá s popruhom. Takže je to ako malá kabelka a nič viac so sebou nepotrebujem.

Mami, mám nové silikóny!

Toto môžete pokojne zakričať na mamu, až vám dôjde balíček s niekoľkými novými obalmi na mobil. Verte, že vo výsledku ju poteší, že ste si „len“ nakúpila obaly na mobil. Silikónové puzdrá (v skutočnosti nie sú zo silikónu, ale TPU, ale to je asi fuk) sú podľa mňa TOP

pre striedanie nálad. Ja osobne mám základné varianty puzdier: do školy (puzdro s „prstienkom“ alebo „popsocket„), do posilňovne (so šnúrkou), a potom niekoľko variánt podľa oblečenia a nálad. To riešim podľa farby. Mám jedno Ezo puzdro (s mandalou), to nosím, keď chcem vyzerať ako hipík. Potom jedno elegantné s blyšťavými kamienkami (to keď idem za dámu), jedno mám dokonca chlpaté (fakt že áno, vygooglite si chlpaté obaly na mobil a uvidíte, že nekecám). No .. ale pre zvláštnu príležitosť mám jednu novinku.

Obal zo skla? WTF?

Na webe www.promobily.sk som narazila na super vec. Netušila som, že niečo také existuje. Sú to kryty zo skla (Glass kryty). A oni sú naozaj sklenené Ale vyzerajú skvele. Tlač je akoby farebnejšia a tiež ostrejšia. Sklo je len zozadu telefónu (je tvrdené a čo mám skúsenosť tak je oveľa odolnejší ako silikón) a boky (taká tá vanička, ktorá mobil drží) je z mäkkého plastu. A čo ma nadchlo najviac? Glass kryty sú v neskutočne krásnych a pestrých dizajnoch. Choď do toho a zlaď mobil s oblečením.

Pridaj komentár