Dovolenka tak trochu inak. Doprajte si luxus na lodi!

Predstava letnej dovolenky častokrát spočíva v pobyte na jednom mieste niekde pri mori. No dovolenku si môžete užiť aj trochu inak, s väčšou dávkou adrenalínu a možnosťou spoznávať autentické miesta krajiny. Dovolenka ako plavba loďou je fenomén, ktorý si nachádza obľubu čoraz častejšie, a to u všetkých vekových kategórií. Luxusné plavby na lodi sú ideálne pre všetkých, ktorí majú radi more, preferujú pláže, ktoré nie sú preplnené a radi objavujú nové veci.

Pre dobrodruhov aj milovníkov pohody

Plavba loďou je originálny spôsob, ako si dovolenku vychutnať inak ako obyčajne. Nevyžaduje si, aby ste boli rodeným dobrodruhom či extrémnym nadšencom pre adrenalínové zážitky. Plavba loďou je atraktívny spôsob dovolenky aj pre tých, ktorí si chcú oddýchnuť no popri tom zažiť niečo netradičné a originálne. Luxusné plavby na mori, ktoré poskytuje LuxurySailing.eu predstavujú sedem dní na mori plné zábavy a relaxu v krásnych a najmä nezaľudnených zátokách, ale aj objavovanie neobývaných miest a ostrovčekov, na ktoré sa bežne turisti nedostanú. Alebo si predstavte, že sa počas vašej dovolenky budete kúpať v nedotknutej prírode či uprostred mora. Áno, aj takéto zážitky vám plavba loďou ponúka. A nielen to.

Dostupná cena a kvalitné služby

Luxusné plavby na mori a dovolenky na jachte sú dnes už cenovo dostupným fenoménom pre každého. Ceny takýchto plavieb sa vyrovnávajú cenám dovoleniek v bežných destináciách, preto to nie je niečo, čo by ste si nemohli dovoliť. Okrem dostupnej ceny ponúkajú luxusné plavby možnosť plaviť sa na jachtách s moderným vybavením, ako napríklad digitálne navigačné mapy s vysokou presnosťou, klimatizácia, odsoľovač slanej vody, solárne panely, diesel agregát, multimediálne centrum s projektorom ale aj kompletné kuchynské vybavenie. Na luxusných jachtách samozrejme nájdete sklenené vínové či šampusové poháre.

Dovolenka presne podľa vašich predstáv

Luxusné plavby na lodi vám umožnia zažiť dovolenku spoznávaním krajiny úplne iným a novým spôsobom. Plavba loďou vás môže zaviesť do zátok či pozrieť sa na útesy, na ktoré by ste sa bežne len tak nedostali. Sami sa rozhodujete, koľko času strávite na mori a kde zakotvíte. Dovolenkový program si tvoríte sami, podľa svojich vlastných preferencií a chutí. Môžete zavítať na miesta, kde si budete užívať súkromie, ale aj do rušnejších miest, napríklad za nočným životom. Na malé ostrovčeky či dedinky môžete zavítať za cieľom ochutnať tradičné jedlá z lokálnych surovín, či si dopriať ochutnávku kvalitných domácich chorvátskych vín.

Komfort aj vlastný kapitán

Luxusné plavby predstavujú možnosť prenajať si luxusné plachetnice či katamarány pre 6 až 12 ľudí. Zjednodušene by sa dalo povedať, že sú to plávajúce luxusné apartmány, ktoré sa môžu pýšiť špičkovým technickým vybavením a maximálnym komfortom. Pri tých najluxusnejších plavbách sa o vaše pohodlie a pohodlie celej posádky postará skúsený vyškolený kapitán. LuxurySailing.eu ponúka aj niečo iné, a to možnosť zabezpečenia kompletného All Inclusive servisu, ktorý v sebe zahŕňa aj prepravu na miesto limuzínou či minivanom, alebo aj chartrovým letom z Viedne priamo do Splitu.

Luxusné plavby od LuxurySailing.eu ponúkajú plavby po chorvátskom pobreží na Jadranskom mori. Chorvátsko je krajina s členitým pobrežím, kde je rozhodne čo objavovať. Jadranské more ponúka veľké množstvo krásnych zátok, vyše 1200 ostrovčekov, prístavov a mestečiek. A nielen to – vychutnať si tu môžete aj dobré jedlo z čerstvých surovín, čulý život a kvalitné domáce víno. Plavba loďou sa tak pre vás stane nezabudnuteľným intenzívnym zážitkom.

Plavba loďou ako dovolenka je skvelou príležitosťou, ako sa zrelaxovať a oddýchnuť si tak trochu inak. Je vhodná pre všetkých, od najmenších po najstarších. Rovnako ako pre rodiny s deťmi, páry či dovolenky s priateľmi alebo teambuildingy. Luxusné plavby predstavujú typ dovolenky, počas ktorej si na svoje príde každý. Ale hlavne v našom prípade, máte úplné súkromie a naozaj sa nemusíte tlačiť s ďalšími vyše 4500 dovolenkármi na palube ako v prípade veľkých Cruise plavieb typu MSC alebo Costa.

Pridaj komentár