Doprajte svojim nohám leto

Štýlové šortky a kraťase, po ktorých sa oplatí toto leto siahnuť.

So stúpajúcou teplotou a slnečným počasím hľadáme niečo nové pre letné dni. Dámske šortky sú príležitosťou pre toto obdobie. Nezabúdajte však, že jedny nikdy nestačia.

Vysoký pás

Tento typ šortiek, ako sme mohli vidieť na mólach tých najväčších módnych domov, je hitom práve pre leto 2021. Kostýmový alebo bavlnený materiál zaručia pohodlie na každý deň. Vďaka vysokému pásu opticky predĺži vaše nohy a vyformuje štíhly driek. Pri farebnosti voľte basic paletu, ako napríklad béžová, čierna či olivovo zelená. Práve tieto farby nakombinujete aj s pestrými letnými farbami, a tak vykúzlite neprehliadnuteľný outfit.

Milovaný denim

Aké by to bolo leto bez klasických džínsových dámskych šortiek? Pri tomto strihu vyberajte naozaj opatrne. Samozrejme, nie je denim ako denim. Za pravé denimové džínsové šortky, už podľa ich zakladateľa Levi Straussa, sa považujú tie, ktorých materiálom je bavlna farbená indigom. Výhodou je aj elastan, ktorý dodáva elasticitu a zároveň aj pohodlie.

Z bicykla rovno na drink do mesta

Áno, aj takto sa dajú nakombinovať športové šortky. So správnymi doplnkami dokážete zázraky. Jednofarebné tričko so zaujímavými teniskami je tá správna voľba. Pre maximálny výsledok skúste do tašky zabaliť aj jemné náušnice či retiazku, ktorou oživíte svoj outfit v streetstyleovom štýle. Kto povedal, že športové šortky sa nosia iba do záhrady?

Work- short balance

Športová elegancia od pondelka do nedele? Aby bol váš šatník pestrý a ľahko kombinovateľný, základom sú tie správne šortky. Nakombinujte ich tak, aby nepôsobili vyzývavo a vy ste sa cítili pohodlne a nadčasovo celý deň. Na pracovné dni zvoľte k dámskym šortkám jednoduchý top, ktorý doplňte over-size sakom. Zaujímavé sandáliky či pestrofarebné sneakers sú tou správnou voľbou.

Tak sa nebojte odhaliť nohy a experimentujte vo svojom šatníku. Štipka odvahy a šortiek nikdy nikomu neublížila, práve naopak. Dodajte si sebavedomie a nájdite v sebe krásu.

Obrázok: https://unsplash.com/

Pridaj komentár