Chystáte svadbu alebo rodinnú oslavu? Prenajmite si mobilný bar

Organizovanie rodinnej oslavy alebo svadby je pre mnohých ľudí stresujúcou záležitosťou. Takáto organizácia zaberie veľa času, a to predovšetkým objednanie cateringu. Celý proces plánovania a organizácie vám značne uľahčí prenájom mobilného baru.

Viete, čo je mobilný bar?

Oslavy a svadby sú životné udalosti, na ktoré sa tešíme a zároveň máme strach, čo všetko nás pri ich organizovaní čaká. Okrem zabezpečenia miesta konania či tlače pozvánok je potrebné nájsť dodávateľa chutnej a oku lahodiacej stravy, nápojov a najať dostatok personálu. Práve s personálom býva veľký problém.

Erudovaných barmanov alebo čašníkov s praxou je menej ako šafranu. Našťastie existujú firmy, ktoré sa o catering vrátane dodania obsluhy postarajú za vás. Relatívnou novinkou v našich končinách je možnosť prenájmu mobilného baru. Vaš catering pre svadby je skvelá kombinácia. Nadšení budete vy a aj pozvaní hostia, ktorí si pochutia na skvelých drinkov namiešaných rukami profesionálov.

Prenájom mobilného baru a jeho výhody

Mobilný bar znamená pri organizácii akejkoľvek spoločenskej akcie o polovicu menej starostí a ušetrený čas, ktorý môžete venovať doladeniu detailov, napríklad výzdoby. Profesionálne firmy dodávajúce služby mobilného baru zabezpečia počas celej akcie dobrú atmosféru, ktorá bude výsledkom rýchlej obsluhy a kvalitných nápojov. My sme sa jednej svadby, na ktorú hostitelia objednali mobilný bar, zúčastnili a boli sme nadšení. Toľko chutných drinkov sme za celý svoj život nevypili. Na druhý deň nás dokonca nebolela hlava, pretože firma dodávajúca služby mobilného baru sa zaručila, že všetky suroviny na výrobu drinkov sú vyberané s ohľadom na kvalitu a nie kvantitu.

Keďže nás onedlho čaká v rodine svadba, zisťovali sme detaily a možnosti prenájmu baru. Boli sme prekvapení, aké je jednoduché si mobilný bar objednať. Kontaktujete firmu, dohodnete si čas a miesto, vyberiete si z ponuky alkoholických a nealkoholických nápojov, miešaných drinkov a dokonca nie je problém sa dohodnúť ani na špeciálnych nápojoch. Mobilný bar za vami príde kamkoľvek, je vhodný na akcie v interiéri i exteriéri. Možno si poviete, že kde je háčik, nemôže byť predsa všetko také dokonalé. Napriek týmto úvahám je mobilný bar naozaj dokonalou službou, ktorá by nemala chýbať na žiadnej svadbe či oslave, kde si hostitelia potrpia na servise.

Pridaj komentár