Ako bude ženích vyzerať v outfite z dreva?

Svadba je veľký deň. I napriek tomu, že sa pohľady všetkých upínajú k neveste, i ženích musí vyzerať dobre. Čo myslíte, ako bude ženích vyzerať v outfite z dreva? A čo pri príprave svadby rozhodne nezanedbať?

Maximálne pohodlný outfit z dreva

Maximálne pohodlný outfit z dreva môže ženích nájsť v BeWooden. Od hlavy až po päty ho síce neoblečieme, poskytneme mu však podstatnú časť doplnkov – motýlika, opasok/traky, vreckovku do saka, manžetové gombíky, náramky… to všetko z nádherného dreva v kolekcii svadobná sezóna. Prakticky je už len potrebné dokúpiť košeľu, oblek a topánky.

drevo

Prečo si pre svadbu vybrať drevo?

• pretože jednoduché riešenie je ideálne,
• pretože drevo je ušľachtilý materiál,
• pretože drevo vyjadrí váš postoj k prírode,
• pretože BeWooden dreveným doplnkom nechýba elegancia,
• pretože sú doplnky BeWooden rovnako jedinečné ako svadobný deň,
• pretože vám to s doplnkami BeWooden bude na svadobných fotkách náramne ladiť.

drevo

Zamerané na svadobný deň

A ako by mal ženích z našej svadobnej kolekcie vyberať? V prvom rade by sa mal dohodnúť s nevestou. Aká je jej predstava o svadobnom outfite? Obaja by mali ladiť. A tomu je prispôsobená svadobná kolekcia BeWooden, kde môže ženích nájsť set dreveného motýlika a manžetových gombíkov v svetlej farbe, čím sa prispôsobí k nevestiným bielym šatám. Čo hovoríte na Revio set, Illa set, Stella set? Samozrejme vyberať môžete i z tmavších vzorov. Ženíchovi by ďalej nemal chýbať opasok alebo traky a vreckovka do saka. Pretože je svadobný deň o najdôležitejšom rozhodnutí v živote, musí sa ženách vo svojom outfite cítiť maximálne pohodlne, aby mohol ono najdôležitejšie rozhodnutie v živote učiniť. Pokiaľ ide o detail, môže mať ženích i náramok z dreva – podobný si môže vybrať i nevesta.

Čo pri príprave svadby nezanedbať?

Pri príprave svadby by sa nemal zanedbávať ani outfit družičky a družbu. Pokiaľ ich je viac, čo býva zvykom, je dobré, aby spolu ladili. Vôbec najhoršie sú prípady, keď si družičky a družbovia vyberajú outfity nezávisle na sebe. A preto by mal ten, kto svadbu organizuje cieliť na zladenie oblečenia, ktoré podporí i výberom tých správnych doplnkov. Čo družičkám i družbovi nasadiť dreveného motýlika BeWooden?

Pridaj komentár