6 výhod, prečo sa stať AVON Lady

Program AVON Lady, respektíve Avon Gentlemanom pre mužov, sa môže stať osoba staršia ako 18 rokov. Stať sa AVON Lady prináša mnoho výhod, ktoré by ste mali poznať.

1. Registrácia je úplne zdarma.
2. Náplňou spolupráce je predaj kozmetických a nekozmetických výrobkov AVON koncovým zákazníkom. Objednávať môžete počas 15 dní kampane z každého katalógu, a to cez on-line rozhranie alebo prostredníctvom SMS. Pri objednávke nad 25 €, vám nenaúčtujú ani manipulačný poplatok (inak 1,99 €). Zásielky vám dodá kuriérska služba na zvolenú adresu do dvoch dní od fakturácie na poštu s možnosťou vyzdvihnutia až 7 kalendárnych dní.
3. Súčasťou balíčka je faktúra, ktorá má 14-dennú splatnosť. Môžete sa zapojiť do projektu záchrany lesov „Zdravé lesy, krajší svet“, a elektronickú verziu faktúry stiahnite cez on-line rozhranie v sekcii Moje objednávky. Faktúry je možné uhradiť platbou online, prevodom z účtu.
4. Každý AL/AG sa môže účastniť obchodných stretnutí, kde sa zoznámi s novými výrobkami, motivačnými programami a všetkými ďalšími lokálnymi aj celoštátnymi akciami. Pre viac informácii môžete zanechať kontakt na avon-registracia.sk
5. Podpisom AVON Dohody sa stávate registrovanou AL/registrovaným AG a získavate tak unikátne registračné číslo, a to na dobu neurčitú.
6. V prípade, že mienite predávať AVON výrobky ako sústavnú činnosť naplňujúcu znaky podnikania podľa aktuálnej právnej úpravy, si musíte zaobstarať živnostenský list podľa Živnostenského zákona 455/1991 Sb., a zaregistrovať sa na daňovom úrade, sociálnej poisťovni a zdravotnej poisťovni. Ak to budete vykonávať občasne stačí príjem nad 500 EUR priznať v daňovom priznaní.

Ak sa chcete získať výhody AVON alebo sa tovno registrovať, poradíme vám. Stačí nezáväzne zanechať kontakt na stránkach praca-z-domu.sk a čoskoro získate všetky odpovede na prípadné otázky a po registrácii môžete ihneď využívať všetky výhody

Pridaj komentár