3 dôvody, prečo by sa vám mal projekt Premiére páčiť

Premiér a Premiére – to je naozaj rozdiel. V nasledujúcom článku nechceme poukázať na predsedu vlády SR, ale na projekt, ktorý v Bratislave realizuje česká developerská spoločnosť Finep. Premiére je po Jégého aleji druhým počinom, do ktorého sa spoločnosť na území Bratislavy pustila. Prečo by nemal uniknúť vašej pozornosti?

Byty na predaj Bratislava v štandarde, ktorý je potrebný pre 21. storočie, neponúka často. Premiére je v tomto ohľade svetlou výnimkou, ktorá stojí za pozornosť. Toto sú dôvody, ktoré nás presvedčili o kvalite bývania v komplexe Premiére.

1) Variabilita pri výbere

Môcť si vybrať z viacerých alternatív je vždy fajn. A projekt Premiére vám taktiež dáva na výber; chceli by ste mať terasu, lodžiu alebo balkón? Nezáleží na tom, či si vyberiete jednoizbový alebo štvorizbový byt, s jednou z uvedených možností môžete rátať.

byty

2) Skvelá lokalita, ktorá vám dovolí žiť

Vo veľkom meste nemusí byť všetko ďaleko. Rozhodne nie, ak bývate v komplexe Premiére. V jeho blízkosti sa nachádzajú viaceré zastávky MHD, ale aj obchody, reštaurácie, oddychové zóny, nájdete tu tiež poštu a zdravotnícke a školské zariadenia. Občianska vybavenosť a jej dostupnosť sú jedným z veľkých plusov, ktoré tieto byty v Bratislave môžu ponúknuť.

3) Vyriešené parkovanie

Podstatná vec pre každého, kto v Bratislave býva. Parkovanie rieši Premiére naozaj znamenite, formou trojpodlažnej podzemnej garáže. O bezpečnosť zaparkovaných vozidiel sa stará kamerový systém, čo rozhodne všetky novostavby Bratislava nemajú. Tak isto nie je bežnou výbavou garáži ani nabíjací systém pre elektromobily. Premiére ho však vo výbave má.

dom

Pridaj komentár